KADRA PEDAGOGICZNA

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. JANUSZA KORCZAKA W WIELUNIU

 

 

 

Dyrekcja Renata Tatara – dyrektor
Agnieszka Stępień-Wyrembak – wicedyrektor
Biologia Aleksandra Mroczkowska
Alicja Połowinczak
Ewa Sławniewicz-Gajek
Chemia Agnieszka Giemza
Marzena Kozłowska
Patrycja Buczkowska 
Renata Tatara
Edukacja dla bezpieczeństwa Jolanta Wilk
Etyka, filozofia Anna Ryczek-Sołtysiak
Fizyka Grzegorz Spodzieja
Marzena Szlawska
Fizyka techniczna Grzegorz Spodzieja
Geografia Karolina Ciećka
Grażyna Nowak
Monika Płóciennik
Historia Adam Bednarz
Katarzyna Bucholc-Srogosz
Agnieszka MysakowskaGrażyna Nowak
Historia i teraźniejszość Marcin Jarczak
Grażyna Nowak
Informatyka Artur Godyń
Jarosław Kubat
Izabela Rosołowska
Agnieszka Stępień-Wyrembak
Język angielski Edyta Bury
Szymon Czyż
Kinga Derbis
Małgorzata Dudzińska
Jarosław Kornacki
Zbigniew Krzemiński
Stanisław Markiewicz
Joanna RybczyńskaJoanna RzeźnickaZbyszko Mydlarz

 

Język angielski w biznesie Stanisław Markiewicz

Jarosław Kornacki

Język francuski Ewelina Idczak-Majda

Agnieszka Pawełkiewicz

Język niemiecki Agnieszka Drozdek
Małgorzata Jarczak
Milena Kornacka
Język polski Marzenna Aftyka-Piktus
Dorota Chrzanowska-Czechowicz
Dorota Eichstaedt
Agnieszka Kaptur
Paulina Leśnik
Agnieszka Markiewicz
Katarzyna Mikulska-Sołtysiak
Język rosyjski Beata Sola
Kultura żywego słowa Katarzyna Mikulska-Sołtysiak
Matematyka Marek Grzesiak
Jadwiga Jerzyńska
Marcin Kowalczyk
Katarzyna Krawczyk-Walczybok
Krzysztof Siudmak
Dorota Starczyk-Podhalicz
Agnieszka Stępień-Wyrembak
Muzyka Jakub Jurdziński
Podstawy projektowania komputerowego Mirosław Kamiński
Podstawy przedsiębiorczości Marzena Szlawska

Izabela Rosołowska

Beata Sola

   
Psychologia Sylwia Falkowska
Religia Małgorzata Dudzińska 
Jolanta Wilk
ks. Łukasz Wojtan
Warsztaty dziennikarskie Daniel Sibiak
Warsztaty prawnicze Paulina Dzięcioł
Wiedza o społeczeństwie Adam Bednarz
Marcin Jarczak
Wychowanie fizyczne Joanna Golańska
Błażej Karasiak
Aleksandra Marcinkowska-Duda
Konrad Pałyga
Marcin Patkowski
Łukasz Stasiak
Ryszard Stronczyński
Biblioteka Justyna Morawska
Beata Sola
Pedagog

 

 

 

Psycholog

Joanna Antoniewicz
Aleksandra PłaczekWenata Mazur

Barbara Mazur

Aleksandra Rachwalska

Zajęcia rewalidacyjne, Barbara Mazur
Gabriela Miksa

Aleksandra Rachwalska

 

Administracja Jolanta Bednik – specjalista ds. administracyjno-gospodarczych
Zofia Kempa – specjalista ds. ekonomicznych
 
Anna Pabich – specjalista ds. uczniowskich oraz obsługi sekretariatu