KADRA PEDAGOGICZNA

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. JANUSZA KORCZAKA W WIELUNIU

 

Dyrekcja Renata Tatara – dyrektor
Agnieszka Stępień-Wyrembak – wicedyrektor
Biologia Aleksandra Mroczkowska
Alicja Połowinczak
Ewa Sławniewicz-Gajek
Magdalena Urbańska
Chemia Agnieszka Giemza
Marzena Kozłowska
Renata Tatara
Edukacja dla bezpieczeństwa Jolanta Wilk
Elementy ekologii Piotr Suchecki
Etyka, filozofia Anna Ryczek-Sołtysiak
Fizyka Grzegorz Spodzieja
Marzena Szlawska
Fizyka techniczna Grzegorz Spodzieja
Geografia Karolina Ciećka
Damian Łacina
Grażyna Nowak
Monika Płóciennik
Historia Adam Bednarz
Katarzyna Bucholc-Srogosz
Agnieszka Mysakowska
Katarzyna Rózga
Historia i społeczeństwo Katarzyna Bucholc-Srogosz
Grażyna Nowak
Agnieszka Mysakowska
Informatyka Artur Godyń
Izabela Rosołowska
Agnieszka Stępień-Wyrembak
Marek Wierzbiński
Język angielski Edyta Bury
Szymon Czyż
Kinga Derbis
Małgorzata Dudzińska
Jarosław Kornacki
Zbigniew Krzemiński
Stanisław Markiewicz
Joanna Rybczyńska
Joanna Rzeźnicka
Język angielski w biznesie Stanisław Markiewicz
Język francuski Ewelina Idczak-Majda
Agnieszka Pawełkiewicz
Język niemiecki Agnieszka Drozdek
Katarzyna Hurylska
Małgorzata Jarczak
Joanna Morka
Justyna Włodarczyk 
Język polski Marzenna Aftyka-Piktus
Dorota Chrzanowska-Czechowicz
Dorota Eichstaedt
Paulina Leśnik
Agnieszka Markiewicz
Katarzyna Mikulska-Sołtysiak
Małgorzata Wasiak
Język rosyjski Beata Sola
Matematyka Marek Grzesiak
Jadwiga Jerzyńska
Marcin Kowalczyk
Katarzyna Krawczyk-Walczybok
Julita Lewandowska
Krzysztof Siudmak
Dorota Starczyk-Podhalicz
Agnieszka Stępień-Wyrembak
Muzyka Jakub Jurdziński
Podstawy projektowania komputerowego Mirosław Kamiński
Podstawy przedsiębiorczości Marzena Szlawska
Przyroda Marzena Szlawska
Ewa Sławniewicz-Gajek
Psychologia Aleksandra Karczmar
Religia Małgorzata Dudzińska 
Jolanta Wilk
ks. Łukasz Wojtan
Warsztaty dziennikarskie Daniel Sibiak
Warsztaty prawnicze Marta Nowicka
Wiedza o społeczeństwie Adam Bednarz
Marcin Jarczak
Wychowanie do życia w rodzinie Barbara Kośna
Wychowanie fizyczne Joanna Golańska
Błażej Karasiak
Aleksandra Marcinkowska-Duda
Konrad Pałyga
Marcin Patkowski
Łukasz Stasiak
Ryszard Stronczyński
Biblioteka Justyna Morawska
Beata Sola
Pedagog Joanna Antoniewicz
Aleksandra Płaczek
Zajęcia rewalidacyjne,
nauczyciel wspomagający
Hanna Kuder-Baranowska
Barbara Mazur
Gabriela Miksa

 

Administracja Aleksandra Jarząbek – specjalista ds. administracyjno-gospodarczych
Zofia Kempa – specjalista ds. ekonomicznych
Olga Łuszczek – pomoc administracyjna
Anna Pabich – specjalista ds. uczniowskich oraz obsługi sekretariatu