POST SCRIPTUM

Teatr to nasza wspólna pasja!

 

POST SCRIPTUM to wyzwanie dla tych wszystkich, którzy kochają teatr w każdej jego formie, to zaproszenie dla młodych ludzi pasji, kreatywnych i gotowych z rzeczy małych budować coś wielkiego dla innych, to z pewnością miejsce dla tych, którzy wierzą w moc scenicznej wyobraźni, a refleksję o życiu potrafią zamknąć w zwierciadle sztuki.

Teatr Post scriptum rozpoczął swą działalność w II LO w Wieluniu w październiku 2017 r. Grupę tworzą utalentowani uczniowie różnych klas, pracujący pod kierunkiem dr Doroty Eichstaedt, wieloletniego instruktora teatralnego, teatrologa i autora wielu scenariuszy teatralnych.

Post scriptum to możliwość rozwijania swoich umiejętności scenicznych i zainteresowań teatrem. Tu tradycja spotyka się z eksperymentem, a praca daje satysfakcję i jest gwarancją dobrej twórczej zabawy. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym teatrze ważne jest, by mówić głosem młodych, wyrażać problemy współczesnego świata, opowiadać o rzeczach ważnych dla nas samych, tworzyć teatr żywy, aktualny, bijący sercem młodzieży.